14,50 € 0.2 l (72,50 € za 1 l)
18,58 € 0.1 l (185,80 € za 1 l)
53,09 € 0.25 kg (212,36 € za 1 kg)
22,85 €
OPASNOST H226, H304, H315, H317, H400, H410
OPASNOST H304, H315, H317, H412
OPASNOST: H304, H412
OPASNOST
H304, H412
UPOZORENJE H226, H315, H317, H319, H335, H411
OPASNOST H226, H304, H317, H411
Primajte sve informacije o akcijama i dodatnim pogodnostima na vaš e-mail